Gelinlik ve Kına Elbisesi Modelleri

            Kına gecelerinin en karakteristik özelliği gelinlerin giydiği o muhteşem kaftan veya bindallılardır. Geçmişten günümüze kına gecesi kıyafetleri tasarım olarak şekil değiştirse de, geleneklerimizde kına gecelerinin kendine has çizgileri hala devam ediyor. O gece genç kızlar Osmanlı sultanı gibi gösterişli kıyafetleri ile gecenin ilgi noktası oluyor.

Gelinlik, bindallı ve kaftan modelleri ile Aslı kaftan ve gelinlik genç kızlara en popüler renklerde kına gecesi kıyafetlerini sunarak hayalleri gerçekleştiriyor.

 

 Işıl Işıl Bindallı ve Kaftanlar

 

Bindallı fiyatları
Bindallı fiyatları

Göz alıcı tacı, kemeri, gerdanlığı ve üst eteği ile Aslı kaftan ve gelinliğin bindallı ve kaftanları en gözde renklerle genç kızlarla buluşuyor. Kırmızı, bordo, fuşya, mor ve lacivert kına gecesi kıyafetleri her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. Kaftan ve bindallı fiyatları ile yüz güldüren Aslı kaftan ve gelinlik, tesettürlü ve açık modelleri ile her kesimden geline hitap ediyor. Etekli, şalvarlı, nakışlı, taşlı, büyük, küçük ve el işlemeli modellerde modanın en gözde nakış ve desenleri ile fark yaratıyor. Gelinlik modelleri ve kına gecesi kıyafetlerini en hesaplı fiyatlarla kiralamak için başka bir adres aramanıza gerek yok.

 

2018’in En Güzel Bindallı ve Kaftanları

 

Bindallı Modelleri
Bindallı Modelleri

Volanlı kol kesimi, nakışlı, taşlı üst eteği, sultanlara layık başlığı ve kemeri ile 2018’in en güzel bindallı ve kaftan modellerini görmek için doğru adrestesiniz. Düğün günü yaklaştı ve hala kına gecesi kıyafetine karar veremediyseniz, birbirinden gösterişli bindallı ve kaftan modellerini incelemelisiniz. Yılın modasını her detayı ile yansıtan kına gecesi kıyafetlerini incelemek için hemen son moda tasarımdaki bindallı ve kaftanlara bir göz atın deriz. Dantel, püskül ve şifon detaylı modellerden nakışlı ve taşlı modellere kadar onlarca tasarım her renkte zevk sahibi gelinlerin beğenisine sunuluyor.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.